Është markë tashmë dhe shumë e njohur! Fjala është për “Victoria’s Secret” e cila ka zbuluar tre bukuroshet më të reja të firmës. Ato janë Josephine Skriver, Romee Strijd dhe Sara Sampaio të cilat janë paraqitur me të brendshmet e reja të koleksionit Balmain. Këto të brendshme kushtojnë mbi 184 paund, vetëm recipetat me gurë Swarovski. Në Shangai, tre bukuroshet shfaqen hiret e tyre në sfilatën e modës së Victoria’s Secret.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face