Një këngë mes luanësh mund ta cilësojmë këngën e fundit të Noizyt dhe Varrosit. Këngë kjo që ka arritur më tepër se 2 milionë klikime.
Njihet që reperat janë mjaft të dashur.

- SPONSOR -Smiley face