North West është padyshim një Kardashian e vërtetë dhe me siguri që kur të rritet dhe pak do ndjek shembullin e familjes së saj përsa i përket famës. 6-vjeçarja që është vajza e Kim dhe Kanye është e apasionuar pas modës dhe muzikës. Shpesh herë kemi parë Kim të postojë kombinimet që bën North në veshjen e saj por këtë herë vëmendjen ajo e ka marrë për tjetër gjë. North performon dhe kërcen në videot e publikuara nga mami Kim Kardashian dhe këtë gjë ka bërë edhe së fundi në një koncert të Kanye-s. Videot e postuara nga Kim nuk duhen humbur…

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face