“Despacito” u kthye në hitin e kësaj vere të nxehtë dhe u komentua gjatë për tekstin dhe xhirimet mjaft cilësore.
Despacito e Louis Fonsi vijon ende të marë klikime vrullshëm si në fillimet e sa, fansat e rendisin kështu këtë këngë si jitin e hiteve të verës.
Sot Despacito numëron 3.8 miliardë klikime.
Ky është vlerësimi maksimal për punën e një artisti që punon për të sjellë një produkt të mirë për fansat.
Urime Louis, ne presim këngën e radhës.

- SPONSOR -Smiley face