Në vitin 2011 revista Harmonia na rikthen në memorie një foto në të cilën katër figura publike kanë pozuar së bashku.

Motrat Vjollca, Luana dhe Marina, Diellza Kolgeci, dhe Albana Osmani të cilat duken krejt ndryshe sot.

Ne po ju lemë juve të gjykoni se ku qëndron ndryshimi ndër vite.

- SPONSOR -Smiley face

auto_225729_10150587161580615_2969219_n1512591226

- SPONSOR -Smiley face