Aktorja e njohur Melissa Thompson ka publikuar një material filmik protagonist të së cilit janë ajo dhe Weinstein. Në këtë video shihet momenti kur ajo shkon të takojë producentin për një intervistë pune. Në video duken qartë momentet kur Weinstein sillet cuditshëm dhe kur përpiqet të flirtojë me të.

Duke u Ngarkuar...

Gjerat arrijnë deri në shprehje të tipit “a mundem të filtroj me ty?”, “ je shumë e mirë” , “ do më lejosh të kem një pjesë tënden” madje fillon ta prek atë poshtë fustanit. Në fund ai I kërkon ta takojë diku tjetër dhe kështu ndodh,ata takohen dhe në atë hotel Melissa pretendon që është përdhunuar. Videoja po bën xhiron e botws,transmeton mulliri.al.


Weinstein po përballet me një sërë akuzash si: përdhunim,ngacmim seksual,etj. Ai së shpejti do të gjykohet dhe rrezikon të paktën 25 vite burg.

- SPONSOR -