Aktorja shumë e famshme Nicole Kidman nuk ndalet, ajo di të interpretojë çdo rol që i jepet dhe këtë e ka treguar në setin e fundit fotografik ku shfaqet si një femër e pushtuar nga djalli dhe ligësitë.

- SPONSOR -Smiley face

Këto foto që shihni janë realizuar për revistën “New York Times”, Kidman ka pozuar  duke bërtitur ose duke u zvarritur në tokë, ideja është mjaft e qartë. Aktorja është fotografuar nga regjisorja dhe fotografja Floria Sigismondi. Kjo e fundit ka përfshurë në set edhe emra të tjerë të njohur si Jake Gyllenhaal, Saoirse Ronan, Tiffany Haddish, Daniela Vega, Cynthia Nixon, Daniel Kaluuya, Timothee Chalamet etj.

- SPONSOR -Smiley face