Këngëtarja me origjinë shqiptare, shumë e suksesshme në botë, Rita Ora është bërë imazh i disa prej kompanive më të njohura. Ajo ka pozuar për firmën mjaft të  njohur të veshjeve sportive “Adidas”, e së fundi edhpe për brandin e të brendshmeve “Tezenis”. Por Rita nuk ndalet! Këtë herë këngëtarja do të jetë imazhi i kompanisë së “Samsung” dhe lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

- SPONSOR -Smiley face