Aktorja Nurgul Yesilçay, e njohur nga roli i “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara”, ka vendosur te martohet.

Mediat turke bëjnë të ditur se aktorja dhe producenti Necati Kocabay do të kurorëzohen në martesë.Çifti kishte vendosur të martohej këtë verë, por për shkak të pandemisë së koronavirusit nuk arritën të organizonin një dasmë.Nurgul dhe Necati janë bashkë prej më shumë se dy vitesh.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face