Dasmat shqiptare sjellin risi…

Mesa duket kjo verë ishte dedikuar dasmave te Vipave shqipëtarë. Dasma më e fundit, Labinot dhe Qëndresa, mblodhi bashkë miqë, artistë dhe kolegë.

- SPONSOR -Smiley face

Të gjithë kuruar në detaje por nusja bukuroshe bëri diçka që nuk pritej, veshi edhe pantallona përveç fustaneve përrallorë. Kjo ishte e bukur, e më e bukura Qëndresa qëndroi e fortë!

- SPONSOR -Smiley face