Olta Gixhari njëra prej aktoreve më sensuale shqiptare, fal formave të saj trupore. Shpesh herë gjykohet ose bëhet temë e medjave dhe rrjeteve të ndryshme sociale, me para gjykime veshjesh por jo vetem, si edhe me mënyrën si ajo sillet dhe pozon. Vetë aktoria po e shijon në detaj të qenit nën vëmendje të mediave.Por kete radhe  aktoria ka postuar dicka krejt ndryshe, familjen e saj. Një foto krejtesisht spontane, ne një moment të ngrohte familjar, ku Olta shfaqet e ulur ne një bar me nenen dhe motren e saj duke shijuar kafen e mengjesit ku aktoria ka cituar “mami me gocat”. Vihet re se ne familjen e tyre nuk ka vend për brune, qe te gjitha jane bjonde dhe ngjajnë shume me njëra tjetrën.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face