Dubai e bën sërish! Thyen një tjetër rekord botëror, këtë herë duke krijuar filxhanin më të madh të çajit në botë. Një total...
Reperi i njohur amerikan, Eminem, është shprehur se nuk e ka problem edhe nëse humbet gjysmën e fansave të tij për shkak të...
Ledion Liço është shprehur gjtihmonë nëpër media se kënga “All of me” e John Legend i sjell kujtime shumë të bukura. Në intervistat e...
LUANI Dashuria: Prit një ditë superseksi falë Venusit dhe Marsit! Do të mbizotërojë ndjenja dhe duket se këtë herë ti nuk do e shmangësh...
Princi miliardier saudit Alwaleed bin Talal është liruar nga paraburgimi, sipas burimeve të familjes së tij, më shumë se dy muaj pasi u...