John Corbyn është një prift në kishën e Bearstedit, në Kent Angli, i cili vazhdimisht sheh që nuset mbërrijnë vonë në dasmen e...
Melissa Ede është një transgjinore u bë e njohur për publikun prej fitimit të lotarisë pasi ishte një person i thjeshtë që drejtonte...
GAFORRJA Ky fillim muaj për ju fillon me shumë pozitivitet dhe energji. Shumë planete janë në favorin e shenjës tuaj dhe keni një siguri...
Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 7 Janar 2018 07.01.2018 00–06 0 mm 9° 1 m/s - Ere e...
Në vitin 2017  çifti i artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Në çdo postim të tyre tregojnë dashurinë...