Këngëtari korçar, Endri Prifti gjithmonë flet hapur pas përfundimit të spektakleve ku ai merr pjesë. Këtë herë, Endri dhe Stefi Prifti morën pjesë...
Moderatori i njohur dhë zëri i Top Channel, Eno Pop së shpejti do të bëhet baba i një vajze. Lajmin e ka bërë...
Të duket sikur po humbet kontrollin dhe ndjenjat. Ndihesh në rrezik dhe mendimi i vetëm që të vjen në mendje është vdekja. Të...
Mihrije Braha, këngëtarja mjaft e njohur për publikun dhe njëherësh tepër serioze në paraqitjet e saj publike, nuk i ka rezistuar dot 'zhveshjes'...
Java që lamë pas ka qenë e ngarkuar me aktivitete të ndryshme, pasi dhjetori ka disa festa, si ajo e krijimit të Partisë...