Sot është dita e tretë e panairit, e megjithatë, nga dita në ditë shtohet numri i atyre që vizitojnë panairin. Disa prej tyre...
Data 17 Nëntor është Dita e Maces së Zezë. Një takim fiks çdo vit i cili ka arritur në edicionin e 13-të, sepse...
  Përdorni hashash? Mos e teproni gjatë! Ky është paralajmërimi i kërkuesve ndërkombëtarë, sipas të cilëve, sa më shumë të konsumosh lëndë narkotike, aq...
Modelja e njohur dhe tepër e suksesshme Adrola Dushi duket se është bërë nostalgjike. Ajo ka publikuar një foto në instastory ku djali...
Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu duket në një gjendje tepër të mirë fizike, sepse ai nuk e lë asnhëherë veten e tij pas...