Dashi– Sot do të kuptoni që gënjeshtrat kanë mbaruar dhe është koha për t’u marrë me situatat e ndryshme në dimensionin e tyre...
Dashi Mendoni dëshirë në orë 11:11, pasi ajo është ora që realizohen dëshirat.Demi Nuk e lini kurrë çantën në tokë sepse iu ikin lekët. Binjakët Kryqëzoni gishtat...
Në fillim të prillit, Jimmy Fallon telefonoi Lady Gaga gjatë emisionit të tij – të përshtatur me video-telefonata për shkak të Covid-19 –...
Një koncert i madh virtual për të mbështetur punonjësit e sistemit shëndetësor në vijën e parë të betejës kundër koronavirusit. Është ky projekti...
Të premten u publikua sezoni i katërt i një prej serialeve më të famshme të momentit “La casa de papel”. Por me sa...