Trashëgimtarja e Top Media dhe blogerja Lori Hoxha njihet për fotot e saj të bukura të shoqëruar me përshkrime të shkurtra. Sot ajo...
Gruaja e themeluesit të revistës erotike “Playboy”, Hugh Hefner duket se nuk do të marrë një cent nga pasuria e tij. Vejusha, 31-vjeçarja...
Edhe pse në moshën 96 vjeçare, Iris Apfel duket se as që e ka në plan të ndalet. Në 6 dekadat e shkuara Apfel...
Portokalli dhe vaji i ulliri. Maska nga portokalli, vaji i ullirit për nje dukje të bukur dhe të njomë. Përzieni dy lugë të vajit të...
  Dje u organizua mbrëmja e 10 -vjetorit e TvOra News ku plot të ftuar festuan dhe u dëfryen në këtë event madhështor. Figura të...