Kur bëhet fjalë për fëmijët, ish-dhëndri i familjes Kardashian nxjerr kthetrat. Në trailerin e serialit "KUWTK", Scott Disick dëgjohet duke debatuar me të...
Një nga habitë e reja që ka fiksuar rrjetin është pikërisht ngjashmëria e vajzës së Madonnës me Lady Gagën. Lourdes është shfaqur në...
Pas një karriere të gjatë në fushën e modës, Victoria Beckham shumë shpejt do të lançojë një linjë bukurie. Por kujdesi që ajo...
Të bëhesh pjesë e Holliwood-it është shumë e vështirë, shumë e synojnë por të paktë janë ata që ja dalin. Historia e fundit...
Jeta mbretërore është paraqitur gjithmonë si një jetë e vështirë dhe tepër komplekse për shkak të rregullave të shumtë dhe protokolleve, por ndonjëherë...