Aktorja seksi Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit e pagëzoi me emrin e veçantë Amar.

Olta nuk i ka kursyer postimet pranë tij në rrjete sociale, por ende nuk e ka zbuluar portretin e vogëlushit.

- SPONSOR -Smiley face

Së fundmi, ajo ka publikuar videon më të ëmbël me të, në të cilën shihet dora e voçkël e Amarit. Ai shfaqet duke prekur të ëmën dhe kjo e fundit e sheh e buzëqeshur. l.k/abcnews.al

 

- SPONSOR -Smiley face