Aktorja e njohur amerikane, Pamela Anderson ka bërë së fundmi një ndryshim drastik. Ajo është shfaqur në setin më të fundit fotografik brune. E megjithatë, Pamela është si gjithnjë provokuese; veçse me të brendshme dhe një xhaketë.  Risjellim në vëmendje se aktorja e identifikuar nga hera për flokët bjondë, është rivendosur në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të ndarjes së bujshme nga futbollisti Adil Rami. Pamela e ka cilësuar këtë të fundit përbindësh; mashtrues, që paralelisht ka patur disa të dashura.

View this post on Instagram

@Liz rosa #catburglar

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face