Ky muaj shkoi si të ishte gusht, me temperatura të larta që i bënë njerëzit të shkonin përsëri në plazh dhe të shijonin ditët me diell. Edhe dita e sotme do jetë me diell por java nuk do jetë e tillë.

Nga e mërkura nisin shirat dhe ditët me vranësira në të gjithë vendin. Por lajmi i mirë është se moti do përmirësohet ditën e djelë dhe më pas.

- SPONSOR -Smiley face