Dua Lipa kthehet sërish në bionde, por këtë herë nuk janë paruke por flokët e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare vendosi që të ndryshojë look dhe të kthehet në bionde njësoj si i dashuri i saj Anwar. Ishte vetë Dua ajo që postoi foton me flokët bionde dhe të gjithë e komplimentuan look-un e saj të ri.

Prej 2 muajsh Dua Lipa është në një lidhje me vëllain e motrave Hadid dhe është shumë e lumtur në krahët e tij.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face