Solisti i NRG Band, Besnik Qaka kurorëzoi para disa javësh martesën me Lolitën, në një dasmë që bëri bujë në mediat rozë.

- SPONSOR -Smiley face

Tani ai ka konfirmuar një lajm të gëzueshëm për familjen dhe ndjekësit e tij. Në një intervistë për ‘Mirage’ ditën e martesës, Besniku ka treguar se do bëhet së shpejti baba pasi bashkëshortja e tij është shtatzënë.

Ende nuk dihet gjinia e fëmijës, por të dy janë të lumtur për anëtarin e ri në familje. Kjo mund të jetë arsyeja përse dasma e tyre ndodhi papritur, edhe pse mbeti në mendjen e të gjithëve.

- SPONSOR -Smiley face