Mesa duket, pas ndarjes nga aktorja e njohur, Angelina Joli, Brad Pitt është përfshirë në një lidhje dashurie me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi. “Gojët e liga” thonë se ata kanë rreth një muaj që shoqërohen me njëri-tjetrin dhe duken vërtetë të lumtur. Megjithate nuk ka ende asgjë konkrete. Nga ana tjetër, edhe Jolie përflitet se është në një lidhje me një miliarder.

- SPONSOR -Smiley face