Ledion Liço moderatori i njohur shqiptarë përpara disa ditësh publikoi pemën e vitit të ri në shtëpinë e tij. Ndërsa këngëtarja e njohur Jonida Maliqi sot ndan me fansat e saj në insta stori një foto ku tregon edhe ajo pemën e zbukuruar.

- SPONSOR -Smiley face

Në fakt të dyja pemët janë tepër klas dhe është e vështirë të zgjedhësh se kush është më e bukur. Me ngjyra të akullta dhe plot fines janë pemët e fundvitit të Ledionit e Jonidës. Konkurencë e fortë për të zgjedhur.

Si ka mundësi që këta të dy ndajnë një shije, plot klas dhe tepër modern, kështu që nuk na mbetet gjë për të veçuar, gëzuar me këto dy përzgjedhje përrallore nga mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face