Një  balerinë dhe artiste e vërtetë si Klaudia  Pepa gjithnjë di si të jetë në pikë të vëmendjes… Ajo numëron mbi 612 ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan me fansat   postime që kanë të bëjnë me profesionin apo përditshmërinë e saj.Shpesh Klaudian e shohim të postoj edhe foto  si blogere të markave të njohura…

- SPONSOR -Smiley face

Së fundmi, Klaudia e ka publikuar një foto ku   tregon hiret e saj, teksa ka pozuar me një trupore ngjyrë të bardhë ku e ka kombinuar  me një  xhaketë.

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Fansa të shumtë e kanë pëlqyer fotografinë e balerinës, e cila është e njohur për figurën mahnitëse trupore dhe talentin e saj si balerinë./mulliri.al

- SPONSOR -Smiley face