Thashethemeve që qarkullojnë lidhur me ndarjen e Gerard Pique dhe Shakira, futbollisti i ka hedhur poshtë të gjitha.

- SPONSOR -Smiley face

Lojtari i Barcelonës i ka dërguar një mesazh kritikëve, nëpërmjet një videoje të shkurtër ne InstaStory.

30-vjeçari shihet në video teksa ka vendosur gishtin tek buzët, një shenjë kjo për t’i thënë të tjerëve “pushoni!”

 

- SPONSOR -Smiley face