Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez duket se po kalon një periudhë të keqe në lidhjen e saj me partnerin Alex Rodriguez.

- SPONSOR -Smiley face

50-vjeçarja është fotografuar në gjendje të rëndë, teka shihet duke debatuar me partnerin brenda makinës së tyre, ndërsa ndodhen jashtë palestrës.Nuk dihet se përse kanë debatuar, por mediat britanike shkruajnë se shkak mund të jetë bërë ndonjë mesazh, pasi partneri i saj shihet teksa i tregon diçka në telefon.

Kujtojmë se çifti janë bashkë prej 2017 dhe në planet e tyre është martesa, pasi këngëtarja është shprehur disa herë së është tejet e lumtur me të dhe katër fëmijët e tyre respektivë.

- SPONSOR -Smiley face