Disa vite më parë Rihanna dhe Chris Brown kanë qënë në një lidhje e cila nuk përfundoi aspak mirë pasi reperi dhunoi këngëtaren. Por pasi i kërkoi falje publikisht, Chris kohët e fundit filloi ti komentojë këngëtares në fotot në Instagram dhe ky veprim i tij nuk u pëlqye nga fansat e Riri-t që i kërkuan t’i qëndrojë larg asaj. Por këtë herë është Rihanna që bën protagonist Chris Brown. Ajo ka publikuar një video promovuese për linjën e saj Fenty Beauty dhe në sfond dëgjohet kënga e Chris Brown “Come together”. Ky veprim i Rihannës ngjalli shumë reagime dhe të gjithë jemi kuriozë nëse ishte thjesht rastësi apo ndonjë thumb i vogël.

- SPONSOR -Smiley face