View this post on Instagram

🔸🔸

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Kemi një parandjenjë që këngëtarja e njohur dhe e dashur e publikut shqiptar Ledina Çelo, do të na befasojë me projektin e saj të ardhshëm. Një mikrofon i postuar në storin e Ledinës na bëri të kuptojmë qartë që këngëtarja po kthehet.

- SPONSOR -Smiley face

Ne na mungojnë vërtet artistët që bëjnë art të vërtetë dhe që kanë lënë gjurmë  në karrierën e tyre. Ne mezi po presim këngën e re të Ledina Çelos që me të vërtetë na ka munguar aq shumë, ajo dhe arti saj unik, shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face