Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe mjaft e komentuar për paraqitje fizike dhe stilin.

Një një foto të postuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja shfaqet së bashku me djalin e saj teksa shëtisin në qendrën historike të Vlorës. Poni bashkë me djalin e saj duken tepër bukur dhe nuk kishte se si të ndodhte ndryshe me nhë mami të përkushtuar si Poni!

View this post on Instagram

Shetitje me nje djale vlonjat I embel 🍯❤️🙏

A post shared by Poni Official (@poni_officiel) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face