Fituesja e çmimit Oskar, Charlize Theron, është shfaqur tepër bukur e veshur me xhaketën tepër stil ngjyrë portokalli.

- SPONSOR -Smiley face

Kjo ngjyrë, krahas së gjelbrës dhe ngjyrës pink, është moderne këtë vjeshtë.

Bukuroshja e Hollywoodit është fotografuar në Manhattan dhe duket kaq stil sa që na ka habitur të gjithëve.

Veshjen tërësisht të zezë e ka freskuar me xhaketën të cilën shkujdesur e ka hedhur mbi supe, gjë që veshjes së re i ka dhënë notë elegante.

Që kur ka ndryshuar drastikisht imazhin, me shkurtimin e flokëve duket që është e gatshme edhe për ndryshim në sferën e modës./mulliri.al

- SPONSOR -Smiley face