“Dolce & Gabbana” Dyshja më e famshme e modës italiane, kan prezantuar nw Milano koleksionin e tyre “Pranverë-Verë 2018”, temë qendrore: mbretëreshën e zemrave.

- SPONSOR -Smiley face

Me fustane fantastike, plot qëndisma e temina, “D&G” zbriti në pasarelë në të gjitha ngjyrat, format dhe pëlhurat.

Spektakli u çel me modele të veshura në të zeza, në sfondin e një letre gjigante me një zemër të madhe të kuqe në mes.

Por, ai shumë shpejt i dha udhë vërshimit të ngjyrave, përfshirë atë të florinjtë, luleve, gurëve të çmuar e dantellave.

- SPONSOR -Smiley face