Blendi Fevziu -Réne Dif

- SPONSOR -Smiley face

Gazetari dhe prezantuesi i famshëm, drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu duket se ka një ngjashmëri të madhe me muzikantin dhe producentin danez Réne Dif. Dhe nëse mendoni se kjo ngjashmëri vjen nga mungesa e flokëve, hidhini nje sy fotove te Réne-s.

Edhe shikimi dhe buzeqeshja e tyre janë mjaft te ngjashme

- SPONSOR -Smiley face