Princ Leka është fotografuar së fundmi me reoerin e njohur dhe të preferuar të shqiptarve Noizy.
Noizy e quan veten mbret dhe mesa duket po përpiqet ta realizojë këtë titull edhe në jetën reale.
Dy djemtë duket se kanë kaluar një jetë të gjatë nën shoqërinë e alkoolit.
Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashk, as nëse princi do t’i futet muzikës…

- SPONSOR -Smiley face