Princi Harry fryn 34 qirinj dhe i thotë lamtumirë një viti të paharrueshëm
Nipi i Elizabeth II feston ditëlindjen e tij duke mbyllur ata që kanë qenë ndoshta 365 ditët më intensive dhe emocionuese të jetës tij deri kur  ka ardhur dita kur Princi Harry kthehet 35 dhe është hera e parë që fryn qirinjt si një burrë i martuar , transmeton mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

Në vitin e kaluar, djali i Çarlsit të Anglisë ka grumbulluar përvoja të shumta dhe pa dyshim ka qenë një nga më të fuqishmit në jetën e tij. Që kur u njoftua angazhimi i tij  për Meghan Markle, çifti ka qenë në qendër të vëmendjes, derisa kaloi pranë altarit, në fund duke u bërë Duka i Sussex./mulliri.al

- SPONSOR -