Këto janë fotografitë e yllit hollivudian,Marilyn Monroe, të cilat nuk i keni parë kurrë. Ajo shihet në njërën prej fotove duke festuar ditëlindjen, e më pas duke notuar nudo në pishinë. Foto të rralla dhe të realizuara artistikisht bukur. Këto foto pritet të dalin në ankand me vlerën 35 mijë dollarë.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face