Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë nga modelet më të paguara në botë dhe janë shoqe të ngushta prej adoleshencës. Dje Bella festoi 23 vjetorin dhe nuk mungoi as urimi nga shoqja e saj e ngushtë Kendall Jenner. Ajo zgjodhi ta urojë modelen me një video që po bën xhiron e rrjetit . Modelet shihen duke u puthur në buzë dhe video është marrë nga dokumentari i Travis Scott. “Urime ditëlindjen sexy”, ka shkruar Kendall sipër videos që po komentohet gjerësisht.

- SPONSOR -Smiley face