“Pure XS  Fo Her” për  versionin e grave ,është një aromë provokuese që definitivisht nuk krijohet për të mbetur pa u vënë re. Me të çdo gjë është një çështje dytësore. Ky parfum krijon realizimin që pretendon të jetë dëshirë seksuale dhe pa tabu. Me të, erotizmi është një realitet i përditshëm. Përkundër mospërfilljes së saj, “Pure XS  For Her” për gratë është ende shumë elegante.  E pastër, siç sugjeron emri, jep një dual të caktuar. Eroticizmi dhe virtyti ndërthuren për të krijuar një goditje të vërtetë magnetike, shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face

“Pure XS For Her”, është një aromë që është sinonim i tepërt, i cili nxjerr të gjithë feminitetin e saj në shënime me lule dhe vanilje. Ylang-ylang është gjithashtu pjesë e këtij procesi dhe e siguron atë me një pjesë më me diell. Së fundi, për të përmirësuar imunitetin e saj, “Pure XS For Her” ,gjithashtu përmban shijen intriguese të shpërthimit me shënime kokoshkash.


E vetmja gjë që mbetet është që ta nënshtrosh tërë këtë gjë me një shishe të mrekullueshme. Është bërë tani! “Pure XS For Her” vjen në një lloj amfori luksozë me bazë transparente. Forma  e shishe së rrumbullakët kujton pothuajse frutin e mollës, ndërsa një gjarpër i artë përfundon rreth jakës së shishes. Simbolet e tundimit prandaj janë gjithandej. Feminiteti i “Pure XS For Her”, nga ana e saj, është reflektuar në ngjyrën e saj rozë.

Mos kërkoni më tej, duket thjesht e pamundur të rezistoni ulërimën e kësaj aromë të re! Le të fillojmë duke u njohur me fytyrën e re të këtij parfumi. Paco Rabanne vendosi të apelojë tek Emily Ratajkowski.

Duhet të thuhet se modelja e re 26 vjeçare  është një nga personazhet më në modë në këtë moment. Një zeshkane e bukur vazhdon të shumëfishojë kontratat e reklamave dhe ende numuron në Instagram mbi 16 milionë abonentë,shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face