Këngëtarja Julka ka publikuar dy orë më parë një fotografi ku shihet shumë e dashuruar pas Andit, bashkëshortit të saj. Duke e shtrënuar, ajo i ka rëmbyer një puthje Andit dhe ka shkruar poshtë fotos: “Pushtuesja! Andy Gram, dashuri është të puthësh ty!”. Dhe kështu çifti e ka nisur ditën me puthje…

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face