Vajza seksi dhe tepër bukuroshe e njohur ndryshe si ish velina në emisionin, “Xing me Ermalin”, ka postuar një foto në storin e saj ku bien shumë në sy të pasmet. Një bel me përmasa të pa imagjinueshme dhe të pasme bombastike si ato të Rashelit. Kush e di si mund të ndihen femrat kur shohin këtë super fizik të Rashelit!

- SPONSOR -Smiley face

Të pasmet e Rashelit duken thjesht uau dhe nuk kemi si mos të shokohemi kur shohim forma trupi kaq super seksi.

 

- SPONSOR -Smiley face