Ai është një nga reperët më të njohur shqiptar dhe ndërkombëtarë, Gashi e ka krijuar karrierën e tij në ShBA por njihet shumë edhe në Shqipëri. Gashi është duke shijuar sukseset e tij në SHBA ku kënga e tij “My Year” dëgjohet kudo ndërsa ka lajmëruar ditë më parë se është gati të sjellë albumin e tij të parë.

Por së fundmi, reperi i njohur po mendon të sjellë një bashkëpunim me reperen Cardi B. Ai ndodhet në një nga festivalet më të mëdhenj të muzikës ku janë të ftuar shumë këngëtarë të rrymave të ndryshme. Postimi i tij i fundit i ka vënë të gjithë në dyshime pasi ai ka pozuar krahë DJ SNAKE dhe Cardi B duke shkruar “Kush është gati për Gashi ft Snake, Cardi?” . Epo e pohoi vetë reperi që do ketë një bashkëpunim mes tyre…

View this post on Instagram

Who’s ready for new Gashi SNAKE Cardi!?

A post shared by GASHi (@gashi) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face