Një ditë më parë u përhap menjëherë në rrjetet sociale një foto e një personi në koma, ku sipas fansave, ai ishte reperi Buta. Të shqetësuar nga kjo gjë, ndjekësit e tij e shpërndanë foton në “Instagram”, duke i uruar atij shërim të shpejtë. Por mesa duket në imazhin e përhapur dje, nuk është reperi.

Ky i fundit ka reaguar duke publikuar një video në “Instastory”, ku tregon se është mirë me shëndet dhe fotoja ka qenë e rremë. “Çka e pashë një video palidhje që jam në koma. Fake news”, thotë Buta në video.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face