Cardi B do të jetë në kopertinën e radhës për revistën ” New York”. Ky lajm ka mbërritur tek ne përmes fotove që Cardi ka postuar në Instagramin e saj e cila shprehet : ” E nderuar dhe krenare të jem pjesë e kopertinës NEW YORK MAGAZINE!! Është një nga ëndrrat e mia e kthyer në realitet! Revista do të dali shumë shpejt në treg! ” Kjo është hera e parë që Cardi shfaqet në kopertinën e një reviste. Përmes shumë sukseseve të saj 25 vjeçarja është kthyer një nga reperet më të dashura për publikun.

- SPONSOR -Smiley face