Siç ju kemi thënë Rezarta Skifteri është një duarartë!
Eranda Libohova ka postuar një foto dhe një citim ku i shpreh dashurinë dhe respektin Rezartës.
Eranda ka veshur një jump suit me të cilin shkëlqen.

- SPONSOR -Smiley face

Edhe kësaj radhe veshja na konfirmoi artin që bën me veshjet Rezarta Skifteri. Lum vajzat që i vesh ajo!

- SPONSOR -Smiley face