Stilistja Rezarta Skifteri kapostuar një foto para pak minutash e veshur me lëkurë, material që I nxjerr në pah format dhe hijeshinë e saj femërore.

Rezi ka veshur gjithë vajzat e famshme, por jo vetëm me fustane shumë të veçanta dhe sot duket se ajo I ka kushtuar më tepër rëndësi vetes. Ndoshta Rezarta po na njofton projekte të reja! Le të presim!

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face