U dyshua para disa kohësh se Rihanna është shtatëzanë dhe tani këto dyshime vijnë përsëri. Fansat e këngëtares janë të bindur se ajo është shtatëzanë pas disa fotove që ylli i muzikës pop postoi në rrjetin social Instagram.  Këngëtarja kishte veshur një fustan që i shkonte shumë por fustani e tregonte këngëtaren me disa kile tepër gjë që shtoi dyshimet se Riri është shtatëzanë. Madje pozicioni i duarve në foto që duhet sikur mbulon barkun tregon dicka sipas fansave. Rihanna nuk ka thënë asgjë për dyshimet e fansave. Ajo është në një lidhje me miliarderin e njohur Hasan Jammel dhe kanë disa vite bashkë. Së fundmi ata janë fotografuar duke pushuar në bregdetin italian.

View this post on Instagram

FENTY.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face