E veshur me një jumpsuit të bardhë dhe me një fiongo të madhe në të,Rihanna ka rrëmbyer gjithë vëmëndjen e të pranishmëve në Diamond Ball. 30 vjeçarja e ka nisur fondacionin Lionel Clara në vitin 2012 për nder të gjyshërve të saj Clara dhe Lionel BraithWaite, me synimin për të përmirësuar cilësinë e jetës së të rinjve në mbarë botën, shkruan DailyMail, transmeton mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

E veshur me koleksionin e Alexis Mabille 2018 ajo dukej madhështore. Por dicka tjetër që nuk mund të mos tërhiqte vëmëndje ishte dhe mos prezenca e të dashurit të saj miliarderit Hassan Jameel,burime pranë çiftit bëjnë me dije se ata nuk janë ndarë por Rihanna po i përkushtohet shumë karrierës të saj,transmeton mulliri.al.

- SPONSOR -