Bashkëshortja e këngëtarit shumë të dashur për publikun Alban Skënderaj, Miriam Cani ka qenë e ftuar sot në programin e mëngjesit “Wake Up” ku përveç “The voice kids”, programit më të ri ku ajo do të jetë pjesë e jurisë, Miriam foli edhe për vajzën e saj Ameli.

- SPONSOR -Smiley face

“Albani këto kohë ka qenë tepër i zënë  me projektet e tij muzikore dhe unë i jam përkushtuar më tepër vajzës, por pas fillimit të ”The voice kids” raportet do të balancohen”, tha ajo duke qeshur.

Që prej ardhjes në jetë të vajzës së saj, Ameli, këngëtarja është shkëputur nga të gjitha projektet muzikore apo televizive dhe ky është një momënt rikthimi.

- SPONSOR -Smiley face