Ajo njihet për transparencen e saj me publikun, ku nuk ngurron asnjëherë të na tregojë se moda dhe koleksionet e fundit më parë kalojnë tek ajo.

- SPONSOR -Smiley face

Së fundmi në instagramin e saj, ka hedhur një foto ku tregon veshjen dhe kombinimin e saj luksoz. Mesa kemi parë Riselda ka blerë një palë syze të koleksionit të fundit të Gucci të fashion show fall 2018-2019.

View this post on Instagram

#wednesdaymotivation

A post shared by Riselda Sejdija (@riseldasejdija) on

 

 

Në fakt nëse do ja shikonim njeriu tjetër më parë se Riseldës do çuditeshim, duke ditur që ajo prek gjithmonë modën e fundit. Syzet Gucci i shkojnë kaq shumë sa që ne po i adhurojmë. Por jo vetëm kaq ! Në një postim të sajin në instagram Riselda ka bërë një kombinim fantastik, shkruan mulliri.al . Syze Gucci, këmisha dhe pantallona nga Versace jeans collection , sneakers dhe çanta nga Louis Vuitton, tregojnë që Riselda di sesi të kombinojë mirë markat dhe ngjyrat. Nëse do donit të dinit se sa shkon veshja e Riseldës nuk po ja u themi se do bëheni me dhimbje koke !

- SPONSOR -Smiley face